ErkeklerBayanlar
SerbestSerbest
50mTimed Final8 - 10Start listesiSonuçlar 50mTimed Final8 - 10Start listesiSonuçlar
100mTimed Final8 - 10Start listesiSonuçlar 100mTimed Final8 - 10Start listesiSonuçlar
200mTimed Final9 - 10Start listesiSonuçlar 200mTimed Final9 - 10Start listesiSonuçlar
 
SırtüstüSırtüstü
50mTimed Final8 - 10Start listesiSonuçlar 50mTimed Final8 - 10Start listesiSonuçlar
100mTimed Final8 - 10Start listesiSonuçlar 100mTimed Final8 - 10Start listesiSonuçlar
 
KurbağalamaKurbağalama
50mTimed Final8 - 10Start listesiSonuçlar 50mTimed Final8 - 10Start listesiSonuçlar
100mTimed Final8 - 10Start listesiSonuçlar 100mTimed Final8 - 10Start listesiSonuçlar
 
KelebekKelebek
50mTimed Final8 - 10Start listesiSonuçlar 50mTimed Final8 - 10Start listesiSonuçlar
100mTimed Final9 - 10Start listesiSonuçlar 100mTimed Final9 - 10Start listesiSonuçlar
 
KarışıkKarışık
200mTimed Final9 - 10Start listesiSonuçlar 200mTimed Final9 - 10Start listesiSonuçlar
 
Serbest Bayrak YarışıSerbest Bayrak Yarışı
4 x 50mTimed Final8 - 10Start listesiSonuçlar 4 x 50mTimed Final8 - 10Start listesiSonuçlar
 
Karışık Bayrak YarışıKarışık Bayrak Yarışı
4 x 50mTimed Final8 - 10Start listesiSonuçlar 4 x 50mTimed Final8 - 10Start listesiSonuçlar
1 - 1.GÜN SABAH SEANSI - 22.02.2019 - 9:30
1.Kızlar50m SerbestTimed Final8 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
2.Kızlar100m KelebekTimed Final9 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
3.Erkekler100m KelebekTimed Final9 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
 
2 - 1.GÜN AKŞAM SEANSI - 22.02.2019 - 15:00
4.Erkekler50m SerbestTimed Final8 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
5.Kızlar100m KurbağalamaTimed Final8 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
6.Erkekler100m KurbağalamaTimed Final8 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
3 - 2.GÜN SABAH SEANSI - 23.02.2019 - 9:30
7.Kızlar50m SırtüstüTimed Final8 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
8.Kızlar200m KarışıkTimed Final9 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
9.Erkekler200m KarışıkTimed Final9 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
 
4 - 2.GÜN AKŞAM SEANSI - 23.02.2019 - 15:00
10.Kızlar100m SırtüstüTimed Final8 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
11.Erkekler100m SırtüstüTimed Final8 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
12.Kızlar50m KelebekTimed Final8 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
13.Erkekler50m KelebekTimed Final8 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
14.Kızlar4 x 50m SerbestTimed Final8 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
15.Erkekler4 x 50m SerbestTimed Final8 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
5 - 3.GÜN SABAH SEANSI - 24.02.2019 - 9:30
16.Kızlar50m KurbağalamaTimed Final8 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
17.Erkekler50m KurbağalamaTimed Final8 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
18.Kızlar200m SerbestTimed Final9 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
19.Erkekler200m SerbestTimed Final9 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
20.Kızlar4 x 50m KarışıkTimed Final8 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
21.Erkekler4 x 50m KarışıkTimed Final8 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
 
6 - 3.GÜN AKŞAM SEANSI - 24.02.2019 - 15:00
22.Erkekler50m SırtüstüTimed Final8 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
23.Kızlar100m SerbestTimed Final8 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
24.Erkekler100m SerbestTimed Final8 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar